Pien Esthetic Clinic Hakkımızda

Hakkımızda

Pien Estetik kliniği, dünya standartlarında yeni teknolojiler ve ilk’leri sunan geniş hizmet skalasıyla Nişantaşı’nda açıldı. Latince’de küçük dokunuşlar anlamına gelen “Pien” kelimesinden ilham alan klinik, cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı görkemli bir açılış davetine ev sahipliği yaptı.

Sade ve Şık dekorasyonunu dünyanın en iyi medikal estetik teknolojileri ve uygulama, bakım ürünleriyle tamamlayan Pien Estetik Kliniği, görkemli bir davetle Nişantaşı’nda açıldı.. Tarkan Ünlü’nün kurduğu Pien Estetik Kliniği, sadece Türkiye’ye değil dünyanın dört bir yanından gelecek danışanlarını ağırlayacak.
İş, Cemiyet ve Magazin dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı ve büyük ilgi gören açılış davetine, Fatih Ürek, Serap Tibuk, Melda Aksu, Meltem Demir, Zeynip Toker, Nalan Salur, Gülgün Çavuşoğlu, Ece Kral, Uğur Batur ve Erol Albayrak’ın da aralarında bulunduğu bir çok isim katıldı.


Pien Estetik Kliniği’nin kurucusu olan Tarkan Ünlü davetlilere son trendler hakkında bilgi verdi ve şunları söyledi :  “ günümüzde yaş kavramının ve algısının giderek değişmesi, kişisel imaj değişimi kavramını hepimizin hayatına soktu. Medikal estetiğe ve bütünsel yaş yönetimine olan ilgi kadar farkındalığın da artmasını istediğimiz için her biri kendi alanının en iyisi olan kişiler bir araya gelerek Pien Estetik Kliniği’ni kurduk. Öncelikle, Türkiye’de ilk’lere imza atmak istiyoruz. Dünyanın en iyi teknolojilerini kliniğimizde bulacaksınız. Kaliteli, doğru ve sonuç veren uygulamalar, bakımlar önceliğimiz. Pien Klinik olarak, danışanlarımızın bilinçli, farkındalık içinde ve gerçekten sadece ihtiyacı olan hizmeti almasını çok önemsiyoruz” dedi.